/  Oferty pracy  /  Specjalista Techniczny Sieci Stacje SN/nN

Specjalista Techniczny Sieci Stacje SN/nN

Opis stanowiska:

  • Udział w organizacji prac eksploatacyjnych i inwestycyjnych na sieci w obszarze działania komórki organizacyjnej
  • Prowadzenie harmonogramów inwestycyjnych, eksploatacyjnych oraz bieżące uzupełnianie danych w systemach informatycznych (SAP, BPM, Excel, CallNet)
  • Kontakt z klientem zewnętrznym - współpraca z wykonawcami
  • Aktualizacja dokumentacji dla procesu montażu infrastruktury AMI

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne gr. E lub D do 1 kV lub wyższe
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektroenergetycznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Pracę pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę