/  Oferty pracy  /  Specjalista Techniczny Sieci Linie Napowietrzne i Kablowe WN

Specjalista Techniczny Sieci Linie Napowietrzne i Kablowe WN

Zadania:

  • Wsparcie administracyjne oraz techniczne realizacji prac naprawczych, konserwacyjnych i modernizacyjnych, w zakresie eksploatowanych urządzeń
  • Przygotowanie danych do tworzonych planów eksploatacyjnych
  • Prowadzenie gospodarki aparaturą i częściami zamiennymi do eksploatacji urządzeń
  • Ewidencjonowanie dokumentacji technicznej
  • Prowadzenie kartotek materiałowych
  • Kontrolowanie stanu technicznego i ilościowego urządzeń, prowadzenie statystyk dotyczących eksploatacji urządzeń
  • Rozliczanie czasu pracy oraz opracowywanie harmonogramu prac i dyżurów domowych brygad

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub ekonomicznym
  • 2 lata doświadczenia w pracy przy eksploatacji lub budowie urządzeń elektroenergetycznych
  • Grupa kwalifikacyjna ”E” bez ograniczeń napięcia
  • Znajomość budowy oraz zasad eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych
  • Znajomość zasad bezpiecznej organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość systemów klasy SAP i WFM będzie mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Pracę pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę