/  Oferty pracy  /  Specjalista Inwestycji

Specjalista Inwestycji

Opis stanowiska:

  • Odpowiadanie za realizację planów inwestycyjnych oraz projektów przyłączeniowych w sieci SN i nN w powierzonym obszarze.
  • Tworzenie harmonogramów projektów inwestycyjnych w sieci SN i nN, wspieranie procesu tworzenia budżetów projektów inwestycyjnych oraz średnio- i długoterminowych planów inwestycyjnych.
  • Koordynowanie współpracy z dostawcami i usługodawcami (usługi projektowe oraz budowlano-montażowe) oraz współpraca z urzędami i firmami infrastrukturalnymi.
  • Aktywne rozwiązywanie problemów w ramach powierzonych inwestycji.
  • Rozliczanie projektów inwestycyjnych pod względem merytorycznym.
  • Odpowiadanie za dotrzymanie przepisów prawa krajowego oraz standardów technicznych.
  • Archiwizowanie danych w systemach informatycznych.
  • Dostarczanie danych do sprawozdań i statystyk na potrzeby Spółki oraz instytucji państwowych związanych z realizacją inwestycji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość oprogramowania: MS Office, EXScada, GIS, Smallworld, BPM, SAP .
  • Znajomość prawa energetycznego, prawa budowlanego, ustaw i rozporządzeń infrastrukturalnych, przepisów BHP, taryfy dystrybucyjnej.
  • Znajomość budowy, eksploatacji, struktury i zasad funkcjonowania sieci i urządzeń elektroenergetycznych.
  • Wiedza w zakresie projektowania i wykonawstwa sieci elektroenergetycznych.
  • Znajomość procesu przyłączeniowego, inwestycji rozwojowych SN i nN oraz procesu usuwania kolizji- mile widziana.
  • Znajomość AutoCad, NormaPro- mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- mile widziana.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Pracę pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę