/  Oferty pracy  /  Elektromonter

Elektromonter

Zadania:

  • Wykonywanie konserwacji, napraw, remontów, pomiarów aparatury, instalacji, sieci i urządzeń elektroenergetycznych stacji transformatorowych SN/nN

  • Instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy,  remontu lub inwestycji

  • Usuwanie awarii aparatury, instalacji, sieci i urządzeń  elektroenergetycznych

  • Aktualizowanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej

  • Wykonywanie oględzin stacji transformatorowych SN/nN

  • Obsługa komputera

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych

  • Grupy kwalifikacyjna E min. do 20 kV

  • Uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3m

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziana kat. C)

  • Mile widziane  ukończone kursy specjalistyczne np.. PPN do 1 kV, uprawnienia spawacza, piły łańcuchowej oraz znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektroenergetycznych

  • Dobry stan zdrowia

  • Umiejętność współpracy i kontaktu z Klientem oraz dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania

  • Pracę pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Szeroki pakiet socjalny

  • Opiekę medyczną

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę