/  Aktualności

06 listopada 2018

Projekt nowej Karty aktualizacji IRiESD

Uprzejmie informujemy, że innogy Stoen Operator Sp. z o.o. planuje wprowadzenie zmian w Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej.

Czytaj dalej >

05 lipca 2018

Umów się na wizytę w Biurze Obsługi Klientów – Dystrybucja przez internet lub zajmij miejsce w kolejce poprzez urządzenie mobilne!

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowych udogodnień dla Klientów innogy Stoen Operator.

Czytaj dalej >

28 czerwca 2018

Konsultacje społeczne Karty aktualizacji IRiESD dotyczącej Odnawialnych Źródeł Energii

Zrzeszonych w PTPiREE pięciu operatorów systemów dystrybucyjnych tj. Enea Operator Sp. z o.o., ENERGA-OPERATOR SA, PGE Dystrybucja SA, innogy Stoen Operator Sp. z o.o. oraz TAURON Dystrybucja SA, rozpoczyna proces konsultacji społecznych Karty Aktualizacji Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnych (KA IRiESD) dotyczącej Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Czytaj dalej >

28 czerwca 2018

Projekt nowej Karty aktualizacji IRiESD

Uprzejmie informujemy, że innogy Stoen Operator Sp. z o.o. planuje wprowadzenie zmian w Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej innogy Stoen Operator. 

Czytaj dalej >

14 maja 2018

Konsultacje społeczne Karty Aktualizacji IRiESD związanej z Generalnymi Umowami Dystrybucji

Zrzeszonych w PTPiREE pięciu operatorów systemów dystrybucyjnych tj. Enea Operator Sp. z o.o., ENERGA-OPERATOR SA, PGE Dystrybucja SA, innogy Stoen Operator Sp. z o.o. oraz TAURON Dystrybucja SA, rozpoczyna proces konsultacji społecznych Karty aktualizacji Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnych (KA IRiESD) związanej z Generalnymi Umowami Dystrybucji (GUD).

Czytaj dalej >

09 maja 2018

Projekt nowej Karty aktualizacji IRiESD

Uprzejmie informujemy, że innogy Stoen Operator Sp. z o.o. planuje wprowadzenie zmian w Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej. Planowane zmiany IRiESD są efektem rozmów prowadzonych przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz Towarzystwo Obrotu Energią i Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji.

Czytaj dalej >