AKTUALIZACJA - Od 13.03.2020 r. do odwołania ograniczamy pracę Biura Obsługi Klientów-Dystrybucja innogy Stoen Operator. Więcej informacji tutaj.
AKTUALIZACJA Z DNIA 25.05 - do odwołania ograniczamy prace sieciowe w terenie a przed kontaktem bezpośrednim prosimy o informację na temat Państwa stanu zdrowia. Więcej informacji tutaj.

 /  Aktualności

25 maja 2020

Ograniczenia prac przy sieci oraz obowiązek informowania o zagrożeniu

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, innogy Stoen Operator sp. z o.o. wdrożyła specjalne procedury dotyczące wykonywania prac przy układach pomiarowych naszych Klientów, prac eksploatacyjnych i inwestycji na sieci dystrybucyjnej oraz procedury dotyczące kontaktów bezpośrednich z naszymi pracownikami.

Czytaj dalej >

30 kwietnia 2020

Projekt nowej Karty aktualizacji IRiESD

Uprzejmie informujemy, że innogy Stoen Operator Sp. z o.o. planuje wprowadzenie zmian w Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej innogy Stoen Operator.

Czytaj dalej >

16 kwietnia 2020

Nowy portal przyłączeniowy – składanie wniosków online!

Szanowni Państwo,

dla Państwa wygody uruchomiliśmy nowy portal, który umożliwia Klientom elektroniczną formę składania wniosków z obszaru przyłączeń, w tym mikroinstalacji oraz usuwania kolizji, wraz ze stosownymi załącznikami.

Czytaj dalej >

27 marca 2020

Dialog techniczny - specyfikacja stacji ładowania AC pojazdów elektrycznych

Szanowni Państwo,
zgodnie z obowiązkiem wynikającym z Ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych, innogy Stoen Operator planuje przystąpić do budowy ogólnodostępnych stacji ładowania na obszarze działalności spółki.

Czytaj dalej >

20 marca 2020

Projekt nowej Karty aktualizacji IRiESD

Informujemy, że innogy Stoen Operator Sp. z o.o. planuje wprowadzenie zmian w Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej innogy Stoen Operator Sp. z o.o.

Czytaj dalej >

19 marca 2020

Dostawy energii w Warszawie są bezpieczne

Dostawy energii elektrycznej do Klientów na terenie innogy Stoen Operator odbywają się bez zakłóceń. Stale monitorujemy sytuację epidemiologiczną w kraju i podejmujemy stosowne działania, aby zapewnić bezpieczeństwo energetyczne stolicy

Czytaj dalej >