AKTUALIZACJA z 4.06.2020 r. - od 8 czerwca zmniejszamy ograniczenia pracy Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja. Więcej informacji tutaj.
AKTUALIZACJA Z DNIA 25.05 - do odwołania ograniczamy prace sieciowe w terenie a przed kontaktem bezpośrednim prosimy o informację na temat Państwa stanu zdrowia. Więcej informacji tutaj.

 /  Aktualności  /  Wdrożyliśmy kwalifikowany podpis elektroniczny

2020.07.03

Wdrożyliśmy kwalifikowany podpis elektroniczny

Szanowni Państwo,

dla Państwa wygody kilka tygodni temu uruchomiliśmy nowy portal przyłączeniowy, a teraz przyszła pora na kolejne usprawnienie, tzn. wdrożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Wdrożone przez nas rozwiązania umożliwiają Państwu składanie wniosków i podpisywanie umów o przyłączenie bez potrzeby wychodzenia z domu, z wykorzystaniem elektronicznych rozwiązań.

W przypadku zamiaru podpisania umowy o przyłączenie kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przy składaniu wniosku o określenie warunków przyłączenia, koniecznie należy wybrać odpowiednią opcję otrzymania dokumentów, stanowiących odpowiedź na złożony wniosek. Przygotowane dokumenty zostaną przesłane Państwu na podany na wniosku adres e-mailowy.

Jednocześnie informujemy, że możliwe jest również otrzymanie odpowiedzi na wniosek o zapewnienie możliwości przyłączenia, podpisanej przez innogy Stoen Operator Sp. z o.o. kwalifikowanym podpisem elektronicznym, po wybraniu odpowiedniej opcji na etapie składania tego wniosku.

Portal przyłączeniowy dostępny jest pod adresem: https://przylacza.innogystoenoperator.pl/

Zachęcamy do skorzystania z nowej możliwości.

Z poważaniem
innogy Stoen Operator