AKTUALIZACJA z 4.06.2020 r. - od 8 czerwca zmniejszamy ograniczenia pracy Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja. Więcej informacji tutaj.
AKTUALIZACJA Z DNIA 25.05 - do odwołania ograniczamy prace sieciowe w terenie a przed kontaktem bezpośrednim prosimy o informację na temat Państwa stanu zdrowia. Więcej informacji tutaj.

 /  Aktualności  /  Nowe Standardy wymiany informacji innogy Stoen Operator Sp. z o.o. obowiązujące od 1 lutego 2020 r.

2019.12.12

Nowe Standardy wymiany informacji innogy Stoen Operator Sp. z o.o. obowiązujące od 1 lutego 2020 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zgodnie z zapisami pkt D.1.9. Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej innogy Stoen Operator Sp. z o.o., na naszej stronie internetowej pod adresem:   http://innogystoenoperator.pl/pl/strona/przedsiebiorstwa-obrotu-energia została udostępniona zaktualizowana wersja dokumentu Standardy wymiany informacji (wersja 1.8).

Modyfikacja dokumentu podyktowana jest nowelizacją Ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2019 poz. 1524.).

W związku z powyższym, prosimy o zapoznanie się z nowymi Standardami wymiany informacji oraz stosowanie ich od dnia 1 lutego 2020 r. Do tej daty obowiązuje dotychczasowa wersja dokumentu (wersja 1.7), którą również znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.