AKTUALIZACJA z 4.06.2020 r. - od 8 czerwca zmniejszamy ograniczenia pracy Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja. Więcej informacji tutaj.
AKTUALIZACJA Z DNIA 25.05 - do odwołania ograniczamy prace sieciowe w terenie a przed kontaktem bezpośrednim prosimy o informację na temat Państwa stanu zdrowia. Więcej informacji tutaj.

 /  Aktualności  /  Umów się na wizytę w Biurze Obsługi Klientów – Dystrybucja przez internet lub zajmij miejsce w kolejce poprzez urządzenie mobilne!

2018.07.05

Umów się na wizytę w Biurze Obsługi Klientów – Dystrybucja przez internet lub zajmij miejsce w kolejce poprzez urządzenie mobilne!

Szanowni Państwo,

Już teraz, poprzez stronę internetową http://www.innogystoenoperator.pl/, mają Państwo możliwość zarezerwowania konkretnego terminu wizyty w Biurze Obsługi Klientów – Dystrybucja przy ulicy Rudzkiej 18 w Warszawie. Wystarczy tylko wejść na stronę http://www.innogystoenoperator.pl/, kliknąć „Umawianie wizyty” na dole strony, uzupełnić pola formularza (w tym wybrać datę wizyty) i zatwierdzić.

Mają Państwo również możliwość zajęcia miejsca w kolejce w Biurze Obsługi przed dotarciem na ul. Rudzką 18. Funkcjonalność „Mobilny bilet” na stronie www.innogystoenoperator.pl pozwala wydrukować bilet z systemu Qmatic bez podchodzenia do automatu biletowego znajdującego się na wprost wejścia do Biura. Obsługa systemu jest banalnie prosta i odbywa się wyłącznie poprzez urządzenia mobilne, np. telefon komórkowy.

Szanujemy Państwa czas i komfort. Zapraszamy do korzystania z nowych funkcjonalności!

Pozdrawiamy

Biuro Obsługi Klientów – Dystrybucja
innogy Stoen Operator Sp. z o.o.