AKTUALIZACJA z dnia 27.10.2020 r. - od 29.10.2020 r. do odwołania ograniczamy pracę Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja. Więcej informacji tutaj.
AKTUALIZACJA Z DNIA 25.05 - do odwołania ograniczamy prace sieciowe w terenie a przed kontaktem bezpośrednim prosimy o informację na temat Państwa stanu zdrowia. Więcej informacji tutaj.

 /  Aktualności  /  Informacja o ograniczeniu pracy Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja innogy Stoen Operator Sp. z o.o. przy ul. Rudzkiej 18

2020.03.13

Informacja o ograniczeniu pracy Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja innogy Stoen Operator Sp. z o.o. przy ul. Rudzkiej 18

Szanowni Państwo,

w trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, od 13.03.2020 r. do odwołania ograniczyliśmy pracę Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja.

Klienci innogy Stoen Operator Sp. z o.o. będą w tym czasie obsługiwani:

  • drogą e-mailową - wiadomości prosimy wysyłać na adres: operator@innogy.com
  • telefonicznie -  całodobowa infolinia pod numerem 22 821 31 31
  • za pośrednictwem poczty tradycyjnej - korespondencję prosimy kierować na adres:
    03-867 Warszawa, ul. Nieświeska 52


Składanie wniosków na przyłączenie do sieci online bez wychodzenia z domu

Uruchomiliśmy nowy portal, który umożliwia Klientom składanie wniosków z obszaru przyłączeń, w tym mikroinstalacji oraz usuwania kolizji, wraz ze stosownymi załącznikami. Dokumenty można składać w formie elektronicznej, bez wychodzenia z domu, drukowania i ich podpisywania. Dodatkowo, po założeniu swego konta, mogą Państwo śledzić status zgłoszonych spraw, dodawać kolejne pisma do sprawy oraz komunikować się z nami.

Portal dostępny jest pod adresem: https://przylacza.innogystoenoperator.pl/

Jednocześnie przypominamy, że zgłoszenia wszelkich spraw związanych z przerwami w dostawach energii elektrycznej należy dokonywać na numer Pogotowia Energetycznego: 22 821 31 31 lub za pośrednictwem formularza na stronie www.innogystoenoperator.pl

Wszystkie zmiany zostały wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników innogy Stoen Operator Sp. z o.o.

Za wszelkie utrudnienia uprzejmie przepraszamy.


Z poważaniem
innogy Stoen Operator