AKTUALIZACJA z dnia 27.10.2020 r. - od 29.10.2020 r. do odwołania ograniczamy pracę Biura Obsługi Klientów - Dystrybucja. Więcej informacji tutaj.
AKTUALIZACJA Z DNIA 25.05 - do odwołania ograniczamy prace sieciowe w terenie a przed kontaktem bezpośrednim prosimy o informację na temat Państwa stanu zdrowia. Więcej informacji tutaj.

 /  Aktualności  /  Dialog techniczny - specyfikacja stacji ładowania AC pojazdów elektrycznych

2020.03.27

Dialog techniczny - specyfikacja stacji ładowania AC pojazdów elektrycznych

Szanowni Państwo,

zgodnie z obowiązkiem wynikającym z Ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych, innogy Stoen Operator planuje przystąpić do budowy ogólnodostępnych stacji ładowania na obszarze działalności spółki.

W związku z powyższym ogłaszamy dialog techniczny z producentami/dostawcami stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Celem dialogu technicznego jest pozyskanie informacji w zakresie niezbędnym do przygotowania dokumentów, w tym opisu przedmiotu zamówienia i specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz do określenia warunków umowy, w postępowaniu o udzielenie zamówienia. Załączona specyfikacja bazuje na dokumencie wypracowanym przez zespół ds. Elektromobilności PTPiREE oraz została dostosowana do wymogów wewnętrznych innogy Stoen Operator oraz Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Uwagi oraz propozycje dotyczące ww. Specyfikacji prosimy składać na załączonym formularzu do dnia 3.04.2020r. na adres: agnieszka.maciejko@innogy.com oraz michal.janiszewski@innogy.com

Dokumenty do pobrania

Formularz uwag stacje ładowania iSO
[plik DOC 0.05 MB] Pobierz >
Specyfikacja stacji AC innogy Stoen Operator
[plik PDF 0.37 MB] Pobierz >